Про компанію

Про компанію

ІНЖЕНЕРНІ ВИШУКУВАННЯ – це не лише основний фундамент для будь-якого проектування, реконструкції або будівництва, а ще й команда професіоналів з десятирічним досвідом виконання найскладніших робіт по різноманітним об’єктам.

Якість та достовірність матеріалів вишукувань є запорукою успішності Вашого проекту. Наша компанія виконує широкий спектр робіт, починаючи від ручного буріння та закінчуючи високоточним контролем деформацій висотних споруд. За рахунок власного сучасного обладнання, автопарку та лабораторії всі роботи виконуються в установлений термін та з високою якістю.

Будівництво одноповерхового котеджу чи реконструкція енергетичного комплексу, наші фахівці відносяться з однаковою високою відповідальністю до всіх замовлень без виключення. Вибравши правильного партнера для свого проекту, Ви не тільки заощадите час та гроші, а ще й отримаєте підтримку від кращих спеціалістів в своїй галузі. Створюймо нове разом.

Про компанію

В розпорядженні компанії знаходиться автомобільна база з найрізноманітнішим технічним обладнанням. На цій території базується автомобільний парк, ремонтна майстерня,  бокси для зберігання техніки та бурового інструменту. Там же, відбувається проектування та створення допоміжних технічних засобів, таких як, баржа для буріння на воді та інш.

Бурові машини надають змогу виконувати інженерно-геологічні вишукування ударно-канатним методом на глибину до 60-ти метрів, що є високим показником та надає максимально розширені дані про геологічну будову місцевості. Автомобільний парк легкового транспорту забезпечує вчасний та оперативний  виїзд наших спеціалістів в будь-який куточок Київської області та інших регіонів України.

Точність та достовірність картографічних матеріалів створених на нашому підприємстві забезпечується спеціалізованими високоточними вимірювальними приладами та інструментами.

В геодезичному арсеналі технічних засобів наша компанія має: 2 комплекти GNSS обладнання, яке дає змогу працювати в режимі «RTK – Real Time Kinematic», 3 комплекти електронних тахеометрів марки Sokkia та  Geomax, електронні нівеліри, лазерні рулетки та спеціальне трасопошукове обладнання для визначення місцеположення підземних комунікацій. Кожний технічний засіб проходить періодичну повірку, про що свідчать відповідні сертифікати. Все це обладнання в  сукупності з ліцензованим програмним забезпеченням надає нашим спеціалістам змогу виконувати інженерні задачі будь-якої складності.

Без чого неможливо уявити високопрофесійну компанію яка займається інженерно-геологічними вишукуваннями, так це без власної геотехнічної лабораторії. До її складу входять прилади для випробування грунтів на зсув, сушильні шафи, лабораторні електропечі, компресійне обладнання, кальциметри, прилади визначення набухання та коефіцієнта фільтрації пісків, набори спеціальних сит та багато іншого лабораторного обладнання.

Про компанію
Про компанію

Потужності нашої лабораторії надають можливість проведення компресійних випробувань для визначення модуля деформації грунту, визначення хімічного аналізу води та ступінь її агресивності  по відношенню до різних марок бетону, прогнозування підняття грунтових вод та визначення фізико-механічних властивостей породи, де серед основних:

  • природня вологість;
  • вміст органічних речовин;
  • гранулометричний склад;
  • щільність;
  • число пластичності;
  • показники текучості;
  • коефіцієнти пористості;
  • коефіцієнт водонасичення;
  • питоме зчеплення;
  • кут внутрішнього тертя та інш.

Нам довіряють