Кафедральний собор воскресіння христового

Будівництво нового комплексу на 22 тисячі квадратних метрів вже почалося в районі Московської площі в Печерському районі міста Києва.
Кафедральний собор воскресіння христового
  • ТИП ОБ’ЄКТУ: КУЛЬТУРНО-РЕЛІГІЙНИЙ
  • ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ РОБІТ: БУДІВНЦТВО
  • ПЛОЩА: 7,2 Га
  • КІЛЬКІСТЬ СВЕРДЛОВИН: 23 шт.
  • ПРОБУРЕНО: 845 м.

В комплексі з собором споруджується духовно-просвітницький центр, до якого входитимуть адміністративно-офісні приміщення, конференц-зала на 1000 місць, шість залів для засідань, навчальний заклад, телестудія, готель для прочан на 125 місць, трапезна, спортивна зала, крамниці церковної і сувенірної продукції.

Споруджується також чотириярусна дзвіниця і будиночок резиденції митрополита Київського з окремою церквою, розрахованою на 150 парафіян. Його висота від рівня поверхні до надкупольного хреста складе 120 метрів, що зробить собор найвищою православною церквою у світі.

В процесі будівництва виникла необхідність в повторному зборі інженерно-геодезичних та інженерно геологічних матеріалів. Нашими спеціалістами були виконані дослідження вже існуючих конструкцій та елементів каркасу споруди, проведені виконавчі знімання та аналіз відхилень від проекту, винос в натуру межі земельної ділянки (47 поворотних точок).

Також на всю земельну ділянку, яка становить близько 7 гектарів було виконано топографічне знімання масштабів 1:500 та 1:2000. Також було виконано 23 св. Глибиною 35-45м.,(845м.п.) відібрано понад 300 проб ґрунту, 10 проб води та виконано статичне зондування. Вишукування виконано в повному обсязі відповідно до діючих стандартів.

Кафедральний собор воскресіння христового