Ладижинський комбікормовий комплекс

Ладижинський комбікормовий комплекс
  • ТИП ОБ’ЄКТУ: ПРОМИСЛОВІСТЬ
  • ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ РОБІТ: ПРОЕКТУВАННЯ
  • ПЛОЩА: 121,7 Га

Дане підприємство, що входить до складу ТОВ «Вінницька Птахофабрика», було збудовано з метою забеспечення зон вирощування птахи власними комбікормовими добавками. До його складу входять комбікормовий і олієпресовий заводи, елеватори для зберігання кукурудзи і соняшнику, а також електростанція, газова котельня, станція пропарювання цистерн (для масла) і резервуари для зберігання масла.

На території підприємства побудовані нові дороги і приблизно 8 км під’їзних залізничних колій. Для подальшого збільшення потужностей підприємства виникла необхідність у проведенні оновлення топографічних та геологічних матеріалів вишукувань.

В загальному обсязі було картографовано близько 120 гектарів забудованої промислової території різної категорії складності та виконані інженерно-геологічні роботи по дослідженню геологічної будови верхніх шарів ґрунту виробничого комплексу. На основі результатів вишукувань проектна організаціє має змогу приступити до розробки технічної документація для подальшого розширення підприємства.

Ладижинський комбікормовий комплекс