Національний меморіальний комплекс героїв небесної сотні – музей революції гідності.

Національний меморіальний комплекс героїв небесної сотні – музей революції гідності.
  • ТИП ОБ’ЄКТУ: КУЛЬТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ
  • ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ РОБІТ: ПРОЕКТУВАННЯ
  • ПЛОЩА: 5,5 Га
  • КІЛЬКІСТЬ СВЕРДЛОВИН: 14 шт.
  • ПРОБУРЕНО: 420 м.

Наприкінці 2018 року наші спеціалісти приймали активну участь у підготовчому етапі проектування Комплексу Героїв Небесної Сотні, що буде розміщуватися в центральній частині міста Києва в Печерському та Шевченківському районах. Майбутній меморіально-музейний комплекс має розміститися безпосередньо на території подій Революції Гідності – на алеї Героїв Небесної Сотні.

Після отримання технічного завдання нами були проведені топографо-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування результати яких стали основою для подальшого проектування та будівництва об’єкту. В межах інженерних вишукувань було пройдено 14 свердловин глибиною до 30 метрів, робота ускладнювалася розміщенням ділянки на пагорбі. Після завершення буріння всі зразки були направленні у власну сертифіковану лабораторію для подальшого аналізу. Загальна площа виконаного топографічного знімання сягає 5,5 гектара.

На даній території проходить велика кількість діючих та не функціонуючих підземних інженерних мереж. В ході роботи за допомогою спеціального пошукового обладнання були виявлені та позначені всі інженерні комунікації. Результатом виконаної роботи стали технічні звіти з інженерно-геологічних вишукувань, які включали в себе розрахунок стійкості схилу та був визначений повний комплекс фізико-механічних властивостей ґрунтів та з топографо-геодезичних до якого входив топографічний план погоджений в Департаменті Містобудування та Архітектурі м. Києва, погоджений в балансоутримувачів інженерних мереж.

Національний меморіальний комплекс героїв небесної сотні – музей революції гідності.