Тролейбусна лінія на Лісовому проспекті

Тролейбусна лінія на Лісовому проспекті
  • ТИП ОБ’ЄКТУ: ЛІНІЙНИЙ
  • ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ РОБІТ: ПРОЕКТУВАННЯ
  • ПЛОЩА: 39,9 Га
  • КІЛЬКІСТЬ СВЕРДЛОВИН: 17 шт.
  • ПРОБУРЕНО: 136м.

Відповідно до Наказу КМДА  №410 від 01 жовтня 2018 року комунальному підприємству «Київпастранс» поставлено завдання на реконструкцію тролейбусної лінії по вул. Маршала Жукова, Лісовому проспекті, вул. Мілютенка, вул. Кіото у Деснянському районі м. Києва. Дана модернізація має за мету покращити транспортне сполучення декількох мікрорайонів столиці.

Компанією «Інженерні Вишукування» було отримане технічне завдання на проведення топографо-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань загальною площею близько 47 гектарів. До меж дослідження входили проїжджі та пішохідні частини вулиць, тротуари, фасади всіх будівель та споруд, які знаходяться вздовж лінії реконструкції. Складність проведення вишукувальних робіт на даній території пов’язана з великою кількістю підземних та надземних інженерних комунікацій та постійним інтенсивним рухом транспорту.

Результатом виконаних робіт став топографічний план масштабу 1:500 та 1:2000 погоджений в органах місцевого самоврядування та в балансоутримувачів інженерних мереж з нанесеними червоними лініями забудови. Також, згідно виконаних геологічних досліджень було надано технічний звіт про стан та фізико механічні  характеристики ґрунтів в районі робіт.

Тролейбусна лінія на Лісовому проспекті