Реєстрація контрольного топографо-геодезичного знімання в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ)

На підставі прийняття Закону України від 17. 10. 2019 р. No 199-IX з 1 грудня 2020 р. упроваджується Єдина державна електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

ЄДЕССБ – це інформаційно-телекомунікаційна система, що входить до складу містобудівного кадастру. Ця система має забезпечити моніторинг, відправлення та отримання, створення та збирання, внесення, накопичення, оброблення, використання, перегляд, захист та зберігання, облік та повне надання необхідних інформаційних запитів у будівельній галузі, а також online взаємодію між юр. і фіз. особами, органами місцевого самоврядування, державними органами, з метою отримання зазначених цим Законом послуг у галузі будівництва.

Дана система має функціонал багатьох електронних інформаційних платформ, до яких входить єдиний реєстр документів, що дає право на виконання підготовчих та будівельних робіт і підтверджує прийняття в експлуатацію завершених об’єктів будівництва.

Відповідно до будівельних норм, а саме ДБН В.1.3-2:2010 Зміна No1, прийняття в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів відбувається на основі контрольно-геодезичного знімання (КГЗ), яке потрібно проводити по кожному закінченому об’єкту будівництва, що включає топографо-геодезичне знімання усіх видів підземних інженерних комунікацій та інженерних споруд, ново збудованих будинків та споруд.

Контрольно-геодезичні знімання (КГЗ), відповідно до Закону України

No353-XIV

“Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність” мають право виконувати юридичні та/або фізичні особи, у яких в розпорядженні чи власності є необхідне технічне та технологічне забезпечення, а також за основним місцем роботи має у складі інженера-геодезиста з необхідною сертифікацією, що несе відповідальність за рівень та якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт.

Спеціалісти нашої компанії знаходяться в перших рядах нових користувачів ЄДЕССБ у сфері будівництва. За допомогою автоматизованого робочого місця (АРМ) сертифікованого інженера-геодезиста ми успішно користуємося та наповнюємо електронні бази даних результатами контрольно топографо-геодезичних знімань будівель та споруд будівництво яких було завершено. Функціонал АРМ сертифікованого інженера-геодезиста дає змогу створювати контрольні топографо-геодезичні знімання, формувати їх на підпис та підписувати, також переглядати реєстр з усіма контрольними зніманнями.

Реєстрація контрольного топографо-геодезичного знімання в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ)

Замовити послугу

Ваше повідомлення надіслано.
Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.

  • Адреса:Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3, поверх 4
  • Телефон:+380674648418
  • email :office@iv.kiev.ua