Геодезичний звіт по системі координат WGS-84

► від 6000 грн

В ході інтенсивної забудови м. Києва та прилеглих території ( особливо Києво-Святошинського та Бориспільських районів) виникає необхідність в пошуку нових, придатних для будівництва територій. До такої місцевості можна віднести  приаеродромні території які, в порівнянні з іншими, є менш забудовані. Єдиним нюансом будівництва в даних умовах є необхідність погодження місця розташування та висоти об’єкта в Держаній авіаційній службі України. Саме в таких випадках необхідно виконувати роботи з визначення географічних координат та найвищої точки споруди, що проектується.

Погодження місця розташування та висоти об’єктів на приаеродромних територіях та об’єктів, діяльність яких може вплинути на безпеку польотів і роботу радіотехнічних приладів цивільної авіації, здійснює Державіаслужба України з урахуванням висновку експлуатанта аеродрому (вертодрому) з умовами, що забезпечують необхідний рівень безпеки польотів у районі аеродрому та на приаеродромних територіях, а також висновку провайдера аеронавігаційного обслуговування, які повинні бути отримані заявником.

Провайдером аеронавігаційного обслуговування виступає Державне підприємство обслуговування повітряного руху України «УКРАЕРОРУХ», яке надає висновок, що до умов будівництва. В дану структуру подається запит та один з екземплярів технічного звіту з визначення географічних координат об’єкта будівництва (реконструкції).

До експлуатантів аеродрому належать юридичні особи, що здійснюють експлуатацію аеродрому. Такі як міжнародний аеропорт Київ «Жуляни» або міжнародний аеропорт Київ «Бориспіль». До відповідного відділу аеродромів також подається запит та примірник технічного звіту. Реєстр сертифікованих аеродромів (злітно-посадкових майданчиків) Києва та Київської області наведено у вкладенні.

Для отримання технічного звіту з визначення географічних координат та найвищої точки об’єкта будівництва (реконструкції), необхідно надати генеральний план будівництва та відповідні розрізи споруд.

Результатом робіт буде технічний звіт який міститиме в собі інформацію, що-до об’єкта будівництва (реконструкції), схему положення об’єкта, каталог координат поворотних точок споруди в системі координат WGS-84 (World Geodetic System 1984) та висоту найвищої точки споруди в Балтійській системі висот. На запит Украероруху − прямокутні координати об’єкта від порогів злітно-посадкових смуг при розташуванні об’єкта на відстані менше ніж 15 км від контрольних точок аеродромів. Кількість екземплярів залежить від кількості експлуатантів аеродромів.

З переліком аеродромів та аеропортів Київської області можете ознайомитися 👉 тут

Геодезичний звіт по системі координат WGS-84

Замовити послугу

Ваше повідомлення надіслано.
Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.

  • Адреса:Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3, поверх 4
  • Телефон:+380674648418
  • email :office@iv.kiev.ua